Сьогодні укладений договір між Комунальна корпорація «Київавтодор» та ТОВ «Інститут Проєктування Інфраструктури Транспорту» (м.Харків) на розробку проєктно-кошторисний документації по об’єкту: «Будівництво велосипедної доріжки по Набережному шосе від Поштової площі до мосту імені Є.О. Патона».

Загальна довжина двосторонньої велодоріжки складатиме 4,8 км. У велосипедній концепції велодоріжка по Набережному шосе є складовою частиною двох веломаршрутів — №13 «Воскресенка — міст Метро — Центр» та №15 «Позняки — Центр». Велодоріжка за проєктом має бути поєднана з існуючою велосипедною інфраструктурою — пішохідний міст, через який вже пролягає велосипедний маршрут «Європейська площа — ж/м Троєщина».

Велосипедна доріжка згідно з технічним завданням, має бути конструктивно відокремлена від пішохідного тротуару, який буде виконано з декоративної бруківки ФЕМ. Також планується передбачити благоустрій прилеглої території: озеленення, встановлення велопарковок, майданчики для відпочинку велосипедистів та пішоходів із затіненням з використанням зелених насаджень, а також майданчики для розміщення прокату велосипедів та пунктів технічного сервісу з влаштуванням укомплектованої «вуличної веломайстерні» для самостійного ремонтування велосипедів (станцій ремонту).

Згідно календарного плану укладеного договору робочий проєкт в повному обсязі має бути виконаний проєктантом у квітні 2020 року.

Нет описания фото.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s