На вулиці Пушкінській розпочато капітальний ремонт в ході якого з’явиться велоінфраструктура.

Дана вулиця є складовою частиною магістрального веломаршруту «Солом’янка — Центр». Згідно робочої документації в ході капітального ремонту вулиці, Комунальна корпорація «Київавтодор»буде облаштована велосипедна смуга шириною 1,85 метри та довжиною у 1 кілометр. Також на тротуарі буде побудована велосипедна доріжка шириною 1,5 метри. Дорожнє покриття всієї велоінфраструктури на вулиці — асфальтобетон. Пішохідні тротуари будуть вимощені з декоративної бруківки ФЕМ, що додатково відокремить велосипедну інфраструктуру за типом покриття. Біля закладів вздовж всієї вулиці, буде встановлено 52 велосипедні парковки.

Велодоріжка та велосмуга буде позначена відповідними дорожніми знаками та дорожньою розміткою з пластику холодного нанесення. Також, на трьох регульованих перехрестях (вул. Пушкінська — б-р. Тараса Шевченка, вул. Пушкінська — вул. Богдана Хмельницького, вул. Пушкінська — вул. Прорізна) будуть встановлені світлофорні об’єкти, що регулюють велосипедний рух.

Роботи у першій черзі — кварталі вул. Прорізна — вул. Богдана Хмельницького, за сприятливих погодних умов, обіцяють завершити до 30 вересня.

На изображении может находиться: на улице

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s