На проспекті Академіка Палладіна в ході капітального ремонту, почали наносити горизонтальну розмітку на велосипедній доріжці.

Зараз тривають роботи з маркування велодоріжок горизонтальною дорожньою розміткою: 1.29 — піктограма велосипеда; 1.15 — велосипедний переїзд; 1.18 — «стрілка» позначення напрямку руху по смугах.
Загальна довжина велодоріжки, від вулиці Стеценка до вулиці Василя Стуса, складає 4,4 км. Ширина складає 2,5 метри, матеріал покриття — асфальтобетон. Пішохідні тротуари поруч з велодоріжкою вимощені з декоративної бруківки ФЕМ, що додатково відокремить велосипедну інфраструктуру за типом мостіння. Згідно велоконцепції велодоріжка на проспекті Палладіна — магістральний веломаршрут і частина приміського веломаршруту «Ірпінь — Київ».

⚠️ Хочемо звернути увагу причетних до будівництва об’єктів велоінфраструктури в Києві, а саме Комунальна корпорація «Київавтодор»Дирекція Будівництва Шляхово-Транспортних Споруд КиєваЦентр організації дорожнього руху, проєктантів, експертизу, технагляд та будівельників:
Велосипедисти Києва не настільки обмежені в знаннях ПДР, щоб для них кожні 100 метрів наносити такі гігантські стрілки з напрямком руху (розмітка 1.18). Ніде в світі не позначають, без зайвої потреби двосторонні доріжки такою кількістю розмітки. Для позначення двостороннього руху достатньо двох, вертикально відзеркалених піктограм велосипеда (розмітка 1.29). Стрілки ж, набагато меншого розміру використовують винятково на складних велосипедних перехрестях, або для акцентування одностороннього або реверсивного руху по велосмузі або велопереїзду. Надлишкову фарбу краще використати для нанесення на велодоріжки розмітки 1.13 перед велопереїздами (розмітка 1.15), для визначення та нагадування велосипедистам пріоритетності руху на перехресті.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s