На велосипедній доріжці вул. Теодора Драйзера на Троєщині, що проходить повз ринок, нарешті поклали асфальтове покриття.

У 2016 році, при облаштуванні другої черги велосипедного маршруту «ж/м Троєщина — Європейська площа» на вул. Теодора Драйзера, трасування велодоріжки, згідно проєкту, проходило повз ринок, де на пішохідному тротуарі нелегально встановили МАФи. Конструкції було швидко розібрано, а от демонтаж бетонного фундаменту в обсягах робіт будівництва веломаршруту не був передбачений. Звернення до Деснянська РДА, та замовника будівництва веломаршруту КП «Житлоінвестбуд-УКБ» — із року в рік не давали результату. Навесні 2019 року на ринку силами приватних підприємців почалася реконструкція, в ході якої було демонтовано бетонний фундамент та облаштовано нове асфальтове покриття. Велосипедну доріжку по парній стороні вул. Теодора Драйзера нарешті з’єднали відрізком у 150 метрів.

⚠️ Звертаємось до власників, орендодавців та КП ШЕУ Деснянського району КК «Київавтодор» з проханням відновити дорожні знаки 4.14 «Спільна вело-пішохідна доріжка», 1.34 «Виїзд велосипедистів», що були встановлені з обох сторін велодоріжки в межах ринку та дорожню розмітку 1.29 (піктограма велосипеда) 1.15 (місце, де велосипедна доріжка перетинає проїзну частину).

 

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s