Нещодавно КО «Київзеленбуд» КП по УЗН Дніпровського району завершено І етап капітального ремонту скверу, розташованого на вул. Стальського, 26а та вздовж будинків 4а, 2б, 2а, 2 на вул. Курнатовського. Приємною несподіванкою було влаштування відокремленої велосипедної доріжки довжиною у 500 метрів. Покриття обрано безфасковий ФЕМ — що теж є цілком прийнятним для влаштування велодоріжок. Загальне трасування велодоріжки є зручним і коротким шляхом проїзду між вулицями Курнатовського та Братиславською.

Але попри використання позитивних практик у будівництві і наші спостереження . за ходом будівництва, стало неприємною несподіванкою те, що велодоріжку не дотягнули до міжквартального автомобільного проїзду, а нелогічно обірвали за 1,5 метрів до нього. Хоча перепон занизити дорожній борт і зробити зручний виїзд та заїзд на велодоріжку — не спостерігається.

Тому звертаємось до відповідальних за капітальний ремонт даного скверу — Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація та КП по УЗН Дніпровського району, з пропозиціями;
— Занизити дорожній борт та домостити 1,5 метри велодоріжки до проїзної частини;
— Використати замість антипаркувальних напівсфер — антипаркувальні стовпчики з жовтогарячою світлоповертальною стрічкою, встановивши з обох країв велодоріжки;
— Нанести піктограму велосипеда та відповідні знаки, для позначення що це саме велосипедна доріжка;
— Передбачити встановлення велосипедних парковок затвердженого стандарту в місті Києві біля спортивних майданчиків та стадіону.

Сподіваємося, що наші пропозиції будуть враховані у ІІ етапі капітального ремонту.

 

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s