На вулиці Пушкінській, вперше в Києві, реалізовано практичне використання конструкції велопарковок в якості антипаркувальних засобів, що встановлюються в один ряд з обмежувальними стовпчиками. Дане рішення розроблено спільно Сектор розвитку веломережі Департамент транспортної інфраструктури КМДАКиїв — Велосипедне Місто та Комунальна корпорація «Київавтодор». А також погоджено у Національна поліція України.

Документ затверджених стандартів доступний за посиланням: https://is.gd/p2ebcD

Практика використання велосипедних парковок як актипаркуальних засобів на рівні зі стовпчиками популярна та широко використовується за кордоном по причині раціонального використання обмеженого простору вулиці, де потрібно становити велосипедну паркову.

Так, перший досвід Києва поки що не ідеальний — встановлена конструкція значно відрізняється за розмірами від затвердженого креслення стандарту велопарковки міста Києва. Але не помиляється лише той, хто нічого не робить. Тому хочемо вірити, що надалі велосипедні парковки в Києві будуть виготовлятись і встановлюватись відповідно до затвердженого стандарту.

 

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s