На Дарницькій площі почали облаштовувати велосипедну доріжку.

На сьогодні триває капітальний ремонт Дарницької площі що виконує Комунальна корпорація «Київавтодор» та генеральний підрядник Onur Group. В рамках ремонтних робіт мають бути частково облаштовані велосипедні доріжки на площі. Зараз, зі сторони скверу від вул. Празька до підземного переходу вул. Гагаріна, облаштовується основа для двосторонньої велодоріжки, шириною 2 метри та асфальтовим покриттям.

Також зараз ведуться активні перемовини Департамент міського благоустрою Київської міської державної адміністрації з власниками торгівельних МАФів на площі. Мова йде про перенесення та формування правильної геометрії розміщення МАФів, що дасть змогу будівельникам облаштувати запроєктовану Інститут «Київдормістпроект» пішохідну і велосипедну інфраструктуру між вул. Будівельників та просп. Миру.

Нагадаємо, що згідно велоконцепції через Дарницьку площу проходить велосипедний маршрут «Лісовий масив — Центр» та магістральна велодоріжка з Харківського житлового масиву. Велоінфраструктуру в проєкті капітального ремонту врахували, але лише в обмежених межах робіт, як «цеглу в фундамент» перспективного розвитку веломережі. Тому повноцінної велосипедної розв’язки на Дарницькій площі поки що не буде.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s