Сьогодні на проспекті Перемоги КП ШЕУ Солом’янського району КК «Київавтодор» Комунальна корпорація «Київавтодор» розпочаті роботи зі встановлення антипаркувальних стовпчиків. Але на жаль, головна проблема на даній вулиці — несанкціоноване та хаотичне паркування на велосипедній доріжці, пішохідному тротуарі та зелених зонах — залишилась не вирішеною. Тому наполегливо просимо, комунальні підприємства, звернути увагу та встановити антипаркувальні стовпчики належним чином.

Нагадаємо, що Сектор розвитку веломережі Департамент транспортної інфраструктури КМДА, разом з Київ — Велосипедне МістоДепартамент міського благоустрою Київської міської державної адміністрації та КК «Київавтодор» спільно розробили та затвердили технічні стандарти велосипедної інфраструктури Києва, де цілком чітко зазначено рішення по встановленню антипаркувальних стовпчиків на велосипедних доріжках https://is.gd/p2ebcD

п.6. Про засоби огородження, відокремлення та розділення руху: «…У випадку встановлення антипаркувальних стовпчиків зазначеного зразку з метою запобігання несанкціонованим в’їздам та/або паркуванню транспортних засобів на відокремлених велосипедних доріжках, суміжних вело-пішохідних доріжках, а також спільних вело-пішохідних доріжках — стовпчики позначені світлоповертальними смужками жовтогарячого кольору шириною не менше 5 см (згідно з ДСТУ 2587:2010 п. 5.2.10), встановлюються по обох краях габариту велосипедної доріжки, а у випадку двосторонньої доріжки — стовпчик встановлюється ще й по осі доріжки.»

 

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s