Тимчасові велосипедні маршрути — недооцінене явище транспортної інфраструктури міст України. Головним чином, це сприймається як вимушений крок організації безпечного пересування велосипедистів під час будівництва, ремонту або експлуатаційного утримання доріг та вулиць, а також під час аварійних робіт. Але в силу останніх подій, стає зрозуміло що тимчасові велосипедні маршрути — ресурс, який слід переглянути та «відкрити заново».

Наша команда зробила аналіз чинної нормативної бази та сформувала матеріал, як в рамках чинних ДСТУ можливо облаштувати тимчасові велосипедні маршрути:
https://is.gd/hX857N
Можна з впевненістю сказати, що для організації тимчасових велосипедних маршрутів, теоретично в нас є все: відповідні дорожні знаки та розмітка, методика ДСТУ оформлення та затвердження тимчасових схем організації дорожнього руху. На практиці розроблення та впровадження навіть тимчасового рішення потребує міських ресурсів — часового, трудового та фінансового. А бюрократична складова зробить ідеальне, швидкоплинне явище тимчасових велосипедних маршрутів — довготривалим процесом погоджень та затверджень.

Это слайд-шоу требует JavaScript.


В цілому тимчасові велосипедні маршрути можуть стати успішним інструментом міського управління. Головним аспектом, що має стимулювати використовувати це як інструмент — є фактори тимчасовості, експерименту, спостереження, аналізу та отримання вихідних даних та досвіду. Звісно до таких речей є досить упереджене ставлення «недоцільності» та «непотрібності». Але ж погодьтеся іноді краще використати швидке рішення — нанести тимчасову жовту фарбу на декілька місяців і дати поштовх в бік розвитку велосипедної інфраструктури міста, підтримки велосипедного руху та кожного, хто обирає велосипед.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s