На вулиці Пушкінській встановили перші в Києві велосипедні світлофори.
Для регулювання велосипедного руху через перехрестя, в ході капітального ремонту Комунальна корпорація «Київавтодор» Департамент транспортної інфраструктури КМДА на перехресті вулиці Пушкінської з бульваром Тараса Шевченко встановили перші два велосипедних світлофори. Згодом такі сам світлофори, згідно проєкту, будуть розміщені на перехресті з вулицею Богдана Хмельницького та вулицею Прорізна.
Нагадаємо, що згідно чинного національного стандарту ДСТУ 4092:2002 «Світлофори дорожні» для регулювання велосипедного руху в Україні можливі тільки світлофори дублюючого типу (Т.3). Про необхідність зміни національного стандарту — введення окремих велосипедних та спільних вело-пішохідних світлофорів, для створення безпечної та комфортної велосипедної мережі ми писали раніше https://is.gd/qq7rOB.
Відповідно до ДСТУ 4092:2002 «Світлофори дорожні» для регулювання велосипедного руху, має використовуватись звичайний світлофор-дублер з білою табличною на якій зображено символ велосипеду. Щоб унеможливити помилкове трактування такого світлофору водіями моторизованих транспортних засобів, і підкреслити направленість його дії лише на велосипедисті Національна поліція України запропонувала використовувати зображення велосипеда на самих лінзах світлофору, за аналогією з піщаними світлофорами.
99440948_2407258752846934_6884057720438128640_o

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s