На вулиці Золотоворітська облаштували велосипедну смугу.

Після середнього ремонту Комунальна корпорація «Київавтодор» на вул. Золотоворітська, в рамках перерозподілу вуличного простору та оновлення схеми організації дорожнього руху облаштували велосипедну смугу довжиною 200 метрів та шириною 2 метри. Нова ділянка велосипедної мережі поєднується велосипедним переїздом (розмітка 1.15) з велосмугою на вул. Ярославів Вал.

Це перша ділянка велосипедної інфраструктури міста Києва де використано комбінацію зменшеної розмітки 1.13 та 1.20 «Дати дорогу». Дане рішення продиктовано тим, що велосмуга на вул. Золотоворітська має спільний напрямок одностороннього руху і примикає як другорядна вулиця до вул. Ярославів Вал, яка в свою чергу, є головною дорогою, і велосипедисти при виїзді на вул. Ярославів вал мають дати дорогу іншим транспортним засобам і лише потім. перетнути її.

Також закладена ширина велосипедної смуги у 2 метри, в майбутньому має стати смугою контр-руху, яка логічно поєднає вулиці Ярославів Вал та Рейтарську. Впровадження зустрічного велосипедного руху, буде можливе лише після затвердження відповідних змін до чинних ДБН «Вулиці та дороги населених пунктів» та ДСТУ «Знаки дорожні» які були надані в пропозиціях Сектор розвитку веломережі Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

101803845_2419178304988312_3655745876703037925_o

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s