На вулиці Олекси Довбуша в рамках будівництва першої черги нової дороги до Броварського проспекту заасфальтували велосипедну доріжку.
У житловому масиві ДВРЗ, в рамках будівництва нової дороги на ділянці між вул. Довбуша та Броварським проспектом Комунальна корпорація «Київавтодор» Департамент транспортної інфраструктури КМДА заасфальтували фінальним верхнім шаром проїзну частину автомобільної дороги та двосторонню велосипедну доріжку шириною 2,5 метри та вело-пішохідний тротуар завширшки 3 метри. Згідно проєкту покриття велодоріжок та вело-пішохідних тротуарів — асфальт.
Трасування двосторонньої велосипедної доріжки починається на перетині вул. Алматинська та вул. Олекси Довбуша зі сторони Школи №103, далі на вул. Інженера Бородіна велодоріжка перелаштовується на протилежну непарну сторону вулиці Довбуша, де пролягає по сумісному вело-пішохідному тротуару до перехрестя з вул. Вільхова де двостороння велосипедна доріжка має продовжуватись вздовж нової дороги до вул. Попудренка та станції метро «Лісова» де поєднається з велосипедною доріжкою вдовж Броварського проспекту.
Зазначимо, що в ході трасування двосторонньої велосипедної доріжки вдалося зберегти столітній ясен — будівельники оминули стовбур дерева з обох боків, тому велосипедна доріжка в цьому місці розділяється на дві односторонні.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s