На вулиці Академіка Білецького після поточного ремонту влаштували велосипедну смугу.

В рамках впровадження нової схеми організації дорожнього руху, після поточного ремонту на вул. Академіка Білецького у Солом’янському районі демократично перерозподілили існуючий простір вулиці між учасниками руху. Шляхом нанесення нової розмітки та встановлення дорожніх знаків тут організовано відведені паркувальні місця та влаштовано паркувальні кишені для авто та велосипедну смугу шириною 1,5 метри та довжиною 0,5 кілометри.

Також на вулиці влаштували підвищений пішохідний перехід біля школи та гуртожитку, переходи обладнали тактильними елементами. Облаштували 3 притротуарні острівці безпеки (антикишені) та нанесли розмітку, що позначає місця, де паркування заборонено. А на перехресті з вул. Герої Севастополя – влаштовано 2 острівці безпеки.

Нова ділянка велосипедної інфраструктури пролягає від бульвару Вацлава Гавела до вул. Героїв Севастополя. Загалом у житловому мікрорайоні створюється зв’язна веломережа — новозбудована двостороння велодоріжка на просп.Любомира Гузара поєднується з велосмугами на вул. Героїв Севастополя, до якої приєднуються односторонні велосмуги на вул. Академіка Білецького та вул. Академіка Стражеска. Тепер на велосипеді можна дістатися від будинку до навчальних та медичних закладів, соціальних центрів та парку.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s