На проспекті Любомира Гузара в ході капітального ремонту не добудували велосипедну доріжку згідно проєктної документації.

Комунальна корпорація «Київавтодор» в рамках капітального ремонту проспекту Любомира Гузара, створює велосипедні доріжки з обох сторін проспекту. Проєкту документацію на об’єкт викладено на офіційному сайті корпорації — https://is.gd/6gAIeq Але на парехресті з бульваром Вацлава Гавела, під час влаштування велосипедної доріжки сталося щось незрозуміле — велосипедну доріжку «обірвали» посеред тротуару всупереч проєктному рішенню.

Хочемо зазначити, що перед початком будівництва проєкт проходить відповідну державну експертизу і перевіряється на відповідність чинним будівельним нормам та стандартам, а також перевіряється вартість робіт та матеріалів. Тобто робочий проєкт на капітальний ремонт проспекту Любомира Гузара розроблений проєктантами за 5,5 млн гривень, пройшов відповідну експертизу в повному об’ємі, її вартість у розмірі 392,5 млн гривень, було затверджено державною експертизою на основі якої було складене розпорядження №808 Київська міська державна адміністрація — КМДА про затвердження робочого проекту. Потім оголошено відповідний тендер на повний об’єм робіт на будівельних матеріалів вартістю 376 млн гривень платників податків.І лише під час капітального ремонту Комунальна корпорація «Київавтодор» вирішує не виконувати проєкт та не будувати в повному обсязі, хоча це передбачено проєктом та тендерною закупівлею. Про зручність створюваної велосипедної інфраструктури можна взагалі промовчати.

Нагадаємо, що згідно Концепції розвитку велосипедної інфраструктури проспектом Любомира Гузара пролягає частина магістрального велосипедного маршруту № 9 «Борщагівка — Центр».

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s