На лівобережній транспортній розв’язці мосту ім. Є.О. Патона нанесли дорожню розмітку з велосипедною смугою.

Як повідомили Дирекція Будівництва Шляхово-Транспортних Споруд КиєваДепартамент транспортної інфраструктури КМДА сьогодні почали впровадження нової схеми організації дорожнього руху з врахуванням велосипедної інфраструктури на перетині Дніпровської Набережної та просп. Соборності на лівобережній транспортній розв’язці мосту ім. Є.О. Патона у Дніпровському районі м.Києва.

Новий відрізок велосипедної інфраструктури поєднує існуючу велосипедну доріжку на Русанівській набережній, пролягає вело-пішохідним тротуаром мосту через Русанівський канал, та трасується велосипедною смугою в межах проїзної частини Дніпровської набережної під мостом ім. Є.О. Патона. Далі велосмуга перелаштовується у суміжну велосипедну і пішохідну доріжку і поєднується з велосипедною доріжкою у парку «Вербовий Гай».

Велосипедна смуга шириною 2,0 метри відокремлена від смуг руху моторизованого транспорту смугою безпеки з горизонтальної розмітки 1.16.1 шириною 1,0 метр.

Як повідомляють, найближчим часом буде виконано пониження бордюрів у місцях з’їзду з вело-пішохідного тротуару на велосмугу на проїздній частині дороги та заїзду на суміжну вело-пішохідну доріжку Дніпровської набережної.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s