На Арсенальній площі впровадили регульовані пішохідні переходи та велопереїзд.

Про це повідомляє Станіслав Клименко, керівник Сектор розвитку веломережі Департаменту транспортної інфраструктури КМДА:

«Ідея переходу через вул. Михайла Грушевського — це проєкт-переможець Громадський бюджет Київ автором якого є Yuriy Stepanenko, з команди громадської організації Urban crew.

Сьогодні Арсенальна площа змінилась, люди сором’язливо, спочатку не впевнено, а потім з захопленням переходять вулицю по переходу й посміхаються виходячи на тротуар:

— Так минулого року ми впровадили на примикаючих вулицях Івана Мазепи та Московська велосипедні смуги. Цього року вони мали б з’явитися і на вулиці Михайла Грушевського, але притримаємо їх для реалізації після перемоги.

— З’явилися три інклюзивні регульовані пішохідні переходи, тепер пішоходам не треба спускатися й підійматися з підземелля.

— Дві частини площі стали велопішохідними зонами, де можна зі швидкістю пішохода їздити на велосипеді та ПЕТЗ. Зони поєднує між собою регульований велопереїзд.

— Встановлено три велосипедних світлофори — один для велосипедної смуги, два інших регулюють велопереїзд між велопішохідними зонами.

— Використано нові дорожні знаки 5.93.1 «Суміжний велосипедний переїзд та пішохідний перехід» та 5.90 «Пішохідно-велосипедна зона», авторами яких є Сектор розвитку веломережі Департаменту транспортної інфраструктури КМДА

Наразі в Україні триває війна, але в цей важкий час фахівці Центр організації дорожнього руху та КП ШЕУ Печерського району КК «Київавтодор» змогли реалізувати проєкт в повному обсязі.»

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s