На вулиці Льва Толстого продовжили капітальний ремонт з влаштуванням велосипедної інфраструктури.

Комунальна корпорація «Київавтодор»Департамент транспортної інфраструктури КМДА продовжили капітальний ремонт вулиці Льва Толстого, який розпочали минулого року.

В рамках капітального ремонту, на ділянці довжиною 400 метрів, влаштовуються асфальтобетонні односторонні, суміжні з тротуаром, велосипедні доріжки шириною 1,5 метри з обох боків вулиці. Проєкт капітального ремонту оприлюднювали раніше, на офіційному сайті Комунальна корпорація «Київавтодор»https://u.to/F7UvHA

Велодоріжки раптово обриваються в глибині пішохідного тротуару, і не мають логічного продовження. Хоча до цього, нас неодноразова запевняли, що велодоріжки неодмінно будуть поєднанні зі спроєктованою ЛКП «Інститут Просторового Розвитку» частиною веломаршруту. Але відсутність комплексного підходу до ремонтів та планування інфраструктури в місті Києві, наочно вже можна побачити у втіленні проєкту.

Нагадаємо, що вулиця Льва Толстого — є частиною магістрального велосипедного маршруту «Солом’янка — Центр», тому нерозривність, безпека та зручність велосипедної інфраструктури має бути пріоритетом.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s